Vážení rodiče,

na základě doporučení Krajské hygienické stanice kraje Vysočina, Územní pracoviště Pelhřimov jsem nucena uzavřít naši školu na další týden. Současná epidemiologická situace ve škole je taková, že naše škola je od 25. 10. do 7. 11. 2021 v karanténě. Děti, které mají negativní výsledek testu se budou vzdělávat distanční formou přes aplikaci Teams. Informace o vzdělávání obdrží vaše děti během pondělí 1. 11. 2021.

Rodiče mají během karantény nárok na ošetřovné.

Obědy jsou automaticky odhlášeny.

Pro případné dotazy volejte na telefon 602 951 117.

Po ukončení karantény není nutné předkládat negativní test. Děti, které mají test pozitivní, nastoupí do školy po 14 dnech od pozitivního testu. Termín vám oznámí hygienická stanice nebo dětská lékařka.

 Velice se omlouvám za způsobené problémy a věřím, že děti budou brzy zdravé, zpět ve škole, v lavicích a plně se věnovat školním povinnostem.

S pozdravem Iveta Neradová

 

Tags: