Dne 25. 5. školní parlament uspořádal další bláznivou akci ve škole NO BACKPACK DAY (Den bez tašky).

Což znamenalo, že děti mohly přinést učení v čemkoliv jiném kromě školní tašky.

Bylo opravdu skvělé, kolik žáků a učitelů se tohoto dne zúčastnilo.

Oceňujeme originalitu všech, bylo s podivem, v čem všem se dá přinést učení, například v kufru, v kočárku, v kleci pro křečka či ptáčka, v pytli, v bedně na nářadí, v polštáři ….

Jako nejvtipnější nakonec parlament vybral žáky, kteří si přinesli učení na pečícím plechu (T. Zahálková, 3. tř.), v popelářském autě (K. Kubešová, 2. tř.), v květináči (A. Hamříková, 2. tř.), v plastové popelnici (J. Buřil, 9. tř.), v nákupním vozíku (A. Bergrová, 6. tř.) a v base od piva (M. Zahálková, 9. tř.).                                                                   

Za školní parlament V. Pospíšilová a S. Munteanu

 

Tags: