Všem dětem blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Tereza Beranová

Tereze Beranové ze 4. ročníku se velmi daří v atletické disciplíně – běh na dlouhou trať. Získala mnoho medailí. Nejvíce si cení 1. místa – jednotlivci – v okresním kole Odznaku všestrannosti s postupem do krajského kola (7. 4. 2022).

Tereza má i pěvecké nadání. V letošním roce získala ve své kategorii 3. místo v soutěži, kterou pořádal DDM Pelhřimov.


Amálie Židková

Amálie Židková ze 6. ročníku má ráda ,,koně pod kapotou“. V tomto roce závodí na Mistrovství České republiky v autocrossu v divizi Racer Buggy 250. Mnohokrát stála na medailových pozicích.

Nejvíce si cení 1. místa, které získala v závodech – Radeč cup v roce 2020.

Velký úspěch je celkové 5. místo v Mistrovství ČR za rok 2021. 

Aktuálně vyhrála 24. 4. 2022 ve své kategorii 1. místo na Mistrovství ČR v Humpolci. Váží si toho, že letos v dubnu byla pozvána na Mistrovství světa v Rally WRC, které se konalo v Záhřebu, aby představila své buggy.


Veronika Janů

Veronika Janů z 8. ročníku je výbornou stolní tenistkou. Stolnímu tenisu se věnuje od 9 let. Hraje za TJ Jiskra Humpolec. Trénuje v Akademii stolního tenisu HB Ostrov v Havlíčkově Brodě. Vyhrála mnoho medailí. V roce 2019 byla nominována krajem Vysočina na Olympiádu dětí a mládeže v Liberci a zároveň reprezentuje náš kraj na Mistrovství ČR.

Nejvíce si váží ocenění – 1. místo v Bodovacím turnaji mládeže – dvouhra nejmladší žákyně v Hostinném 3. 2. 2019 a 2. místa v Bodovacím turnaji mládeže ČR 2018/2019 – dvouhra nejmladších žákyň.


Nicolas Jankuj

Nicolas Jankuj ze 6. ročníku má úspěchy v atletice. Jeho oblíbenou atletickou disciplínou je běh na 60 m, skok do dálky. Soutěží v pětiboji.

Získal mnoho medailí. Nejvíce si cení 1. místa – jednotlivci – v  okresním kole Odznaku všestrannosti (7. 4. 2022) s postupem do krajského kola. Nicolas má velmi rád fotbal. Hraje za AFC Humpolec – mladší žáci. Jeho tým v roce 2021 získal 1. místo v krajském kole.

1. místo  – krajské kolo Odznak všestrannosti, které se konalo v Třebíči 17. 5. 2022. Nicolas postupuje do republikové soutěže.


Natálie Jankujová

Natálie Jankujová z 9. ročníku je výbornou atletkou. Její oblíbené disciplíny jsou hod oštěpem, skok do výšky, běh na dlouhé tratě, překážky. Má radost ze všech medailí.

Nejvíce si cení:

1.  místo – běh Bernard Cup 2018

1. místo – běh Bernard Cup 2019

2. místo – běh Bernard cup 2021

2. místo – Běžecký pohár za rok 2019 (celoroční hodnocení)

1. místo – odznak všestrannosti 2018, 2019, 2022  

Reprezentovala na Mistrovství ČR v přespolním běhu.

2. místo –  krajské kolo Odznak všestrannosti, které se konalo v Třebíči 17. 5. 2022 – postupuje do republikové soutěže.


Vladislav Fartushny

Vladislav Fartushny z 9. ročníku se věnuje od 12 let bojovému umění taekwondo. Trénuje v SK Taekwondo Lacek. Vyhrál mnoho medailí. Aktuálním úspěchem je 1. místo – mezinárodní soutěž družstev – 23. 4. 2022.

Cení si 1. místa ze soutěže Sokol cup 2021 Taekwondo WTF Hradec Králové, 1. místa ze soutěže v Německu v říjnu 2021.


Václav Cibula

Václav Cibula ze 4. ročníku se už v 1. třídě projevil jako velmi dobrý šachista. Je oporou našeho družstva, které dvakrát postoupilo do krajského kola – jednou z 1. a podruhé z 2. místa. V kraji pokaždé skončilo v horní polovině tabulky. Ve všech těchto turnajích byl Vašek vždy nejlepší na své šachovnici. Velkého individuálního úspěchu dosáhl v Lize Vysočiny mládeže, když ve Světlé nad Sázavou obsadil ve své kategorii 3. místo a v Humpolci v téže soutěži skončil pátý.


Jakub Holoubek a Martin Svoboda